HR 2014 2017-02-15T22:17:54+00:00

Trail running utrka

Sljedeće godine, napravili smo sve što možemo da zadovoljimo sve sugestije natjecatelja, a nije ih bilo malo! I baš tada smo počeli organizirati utrku sa samo jednom idejom: ajmo postati poznata trail utrka! Bilo je jako puno promjena, okrenuli smo smjer utrke, otvorili stazu na 65 km, skupili puno više volontera i po prvi put napravili customiziranu Compressport liniju opreme. Ta će praksa postati naš zaštitni znak u budućnosti. Osim Compressporta, i Salomon je te godine postao tehnički partner utrke.

Drugo je izdanje bilo veliki uspjeh i dalo nam je hrabrosti za napredak i pripremu izdanja u 2015.

STATISTIKA

100 MILJA

160

17

United States of America (USA) sk rs si ru Romania Macedonia lv it hu de United Kingdom(Great Britain) France Finland cz hr Australia

100 miles finishers 73%
Jay Aldous (USA)
Jay Aldous (USA)20:31:39
Marta Poretti (ITA)
Marta Poretti (ITA)26:11:18
Pogledajte potpune rezultate @ stotinka.hr

Top 5 – men

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 1 Jay Aldous Male MRC USA – United States 20:31:39 7:24 min/km 8,12 km/h 0,70 km/h 1 VM 1
2 176 Paolo Massarenti Male Raidlight ITA – Italy 22:04:16 7:57 min/km 7,55 km/h 0,65 km/h 2 VM 1
3 100 Enrico Viola Male ITA – Italy 23:04:32 8:19 min/km 7,22 km/h 0,62 km/h 3 VM 1
4 96 Duje Lekšić Male PD IMBER CRO – Croatia 23:41:08 8:32 min/km 7,03 km/h 0,61 km/h 1 SE M
5 118 Jakub Ridel Male CZE – Czech Republic 24:38:39 8:53 min/km 6,76 km/h 0,58 km/h 2 SE M

Top 5 – Women

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 154 Marta Poretti Female FRIESIAN TEAM ITA – Italy 26:11:18 9:26 min/km 6,36 km/h 0,55 km/h 1 SE W
2 121 Marjeta Gomilšak Female ŠD TAO Ptuj, Tekaški forum SLO – Slovenia 27:54:45 10:03 min/km 5,97 km/h 0,52 km/h 1 VW 1
3 53 Helena Fric Križanec Female SLO – Slovenia 31:39:26 11:24 min/km 5,26 km/h 0,45 km/h 2 VW 1
4 48 Tatiana Maslova Female Baltic Star RUS – Russia 32:44:05 11:47 min/km 5,09 km/h 0,44 km/h 2 SE W
5 147 Monika Vavrochova Female CZE – Czech Republic 33:15:20 11:59 min/km 5,01 km/h 0,43 km/h 3 VW 1

105 KM

155

15

rs si ru pl Macedonia lv it hu United Kingdom(Great Britain) France cz hr ba at

105 km finishers 86%
Zdenek Kriz (CZE)
Zdenek Kriz (CZE)12:10:27
Mateja Blažević (CRO)
Mateja Blažević (CRO)15:49:58
Pogledajte potpune rezultate @ stotinka.hr

Top 5 – Men

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 294 Zdenek Kriz Male THE NORTH FACE Test Team Spindleruv Mlyn CZE – Czech Republic 12:10:27 6:57 min/km 8,62 km/h 0,66 km/h 1 VM 1
2 338 Goran Lesjak Male PODUPRI CRO – Croatia 12:17:27 7:01 min/km 8,54 km/h 0,65 km/h 2 VM 1
3 261 Ivan Blečić Male SRK Alba CRO – Croatia 12:29:56 7:09 min/km 8,40 km/h 0,64 km/h 1 SE M
4 200 Stiven Vunić Male Ad natura CRO – Croatia 12:29:56 7:09 min/km 8,40 km/h 0,64 km/h 2 SE M
5 327 Rok Erjavec Male Leteči Nomadi SLO – Slovenia 13:21:37 7:38 min/km 7,86 km/h 0,60 km/h 3 SE M

Top 5 – Women

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 259 Mateja Blažević Female Perpetuum Gelender CRO – Croatia 15:49:58 9:03 min/km 6,63 km/h 0,51 km/h 1 SE W
2 280 Paula Vrdoljak Female perpetuum gelender CRO – Croatia 16:12:28 9:16 min/km 6,48 km/h 0,49 km/h 2 SE W
3 301 Marija Trontelj Female TK Šmarnogorska naveza SLO – Slovenia 16:15:05 9:17 min/km 6,46 km/h 0,49 km/h 1 VW 1
4 241 Claire Shelley Female GBR – Great Britain 16:15:05 9:17 min/km 6,46 km/h 0,49 km/h 3 SE W
5 284 Neža Jurjavčič Female Baraber ET SLO – Slovenia 17:42:22 10:07 min/km 5,93 km/h 0,45 km/h 2 VW 1

65 KM

124

11

rs si ru pl it hu France Spain hr ba Belgium

65 km finishers 90%
Vedran Dakić (CRO)
Vedran Dakić (CRO)6:03:45
Špela Strasser (SLO)
Špela Strasser (SLO)6:58:02
Pogledajte potpune rezultate @ stotinka.hr

Top 5 – Men

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 519 Vedran Dakić Male PD LISINA running team CRO – Croatia 6:03:45 5:36 min/km 10,72 km/h 0,49 km/h 1 SE M
2 457 Klemen Zupan Male SLO – Slovenia 6:22:44 5:53 min/km 10,19 km/h 0,47 km/h 2 SE M
3 400 Mauricio Krizmanić Male SD Trickeri CRO – Croatia 6:25:12 5:56 min/km 10,12 km/h 0,47 km/h 1 VM 1
4 535 Benyamin Vuk Male IND CRO – Croatia 6:44:25 6:13 min/km 9,64 km/h 0,45 km/h 3 SE M
5 447 Igor Kiršić Male srk alba CRO – Croatia 6:46:44 6:15 min/km 9,59 km/h 0,44 km/h 4 SE M

Top 5 – Women

Start Number Full Name Sex Club/Team Country Net Time Pace Horizontal Speed Vertical Speed Category Rank
1 511 Špela Strasser Female ŠD Atrans SLO – Slovenia 6:58:20 6:26 min/km 9,32 km/h 0,43 km/h 1 SE W
2 409 Anita Vajda Female HOKA Hungary Team HUN – Hungary 7:21:19 6:47 min/km 8,84 km/h 0,41 km/h 2 SE W
3 483 Nancy Aburto Female GIOVANNI SCAVO 2000 ITA – Italy 7:30:48 6:56 min/km 8,65 km/h 0,40 km/h 1 VW 1
4 421 Chiara Colonnello Female MONTANAIA RACING ITA – Italy 7:51:37 7:15 min/km 8,27 km/h 0,38 km/h 2 VW 1
5 486 Nikolina Jakovljević Female AK Maratonjare Kutina CRO – Croatia 8:07:37 7:30 min/km 8,00 km/h 0,37 km/h 3 SE W

Media

(Visited 1 times, 1 visits today)